Nocturnal Ferret

Forum ludzi zjednoczonych w dążeniu do celu :)

Ogłoszenie

Nocturnal Ferret rekrutuje młode duchem i chętne umysłem osoby w swe szeregi! Więcej informacji w dziale O Nas :)

#1 2011-02-10 10:40:13

Zethariel

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 22
Punktów :   

FAQ, but not you :D

Dziękuję za zainteresowanie, jakim obdażyliście ten skromny projekt!

Chciałbym w tym poście odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania - nie z leniwości lecz dla usprawnienia systemu rekrutacji i rozwiana wątpliwości, które gdzieś tam podświadomie krążą ;]

1. Dlaczego uważasz, że Nocturnal Ferret się uda?

Różnie można patrzeć na termin "sukces". Dla jednych sukcesem jest 3 z kolokwium, dla innych 3 jest oceną nie do pomyslenia. Nocturnal Ferret mierzy wysoko, ale wie, że schody prowadzące tam są na ziemi Nie tak dawno temu organizator (yours trully) postanowił uczestniczyć w projekcie PlaneShift prowadzonym przez Atomic Blue. Niewątpliwie będzie to niesamowite przeżycie (w końcu to robienie gry!) jak i niezastąpione doświadczenie. I to nie tylko w tworzeniu historii świata (należę do Settings Dept) ale również organizacji i przeprowadzeniu projektu Nocturnal Ferret Odpowiadając na pytanie, wskazuję palcem na PlaneShift - gra jest tworzona od roku 1992 (18 lat!!) i nadal się rozwija, ma ponad pół miliona graczy i cieszy się dobrą opinią oraz bacznym okiem sponsorów. Oczywiście Fretka nie zamierza od razu tworzyć coś tak ogromnego - zacznijmy od małych kamyczków fundamentu na których oprzemy kolosalne głazy sukcesu


2. Dasz znać, jak się trochę to wszystko rozrusza?

NIE. Nie dlatego, że jestem wredny Nie raz już wspominałem, że nie lubię sępów przychodzących na gotowe i zgarniających samą śmietankę. W ten sposób pozwalam członkom poczuć radość z tworzenia czegoś od zera - a co za tym idzie, unikatowej dumy, kiedy projekt zwieńczy sukces.


3. Szczerze - czy naprawdę warto przystępować, wkładac pracę, a potem się dowiedzieć, że moje prace nie są moje, a projekt diabli wzięli?

Ten projekt nie zamierza się poddać. Nie podda się. Nie ma też szansy na klapę. Nie tylko dlatego, że ja tak mówię. Dlatego, że tak czuję. Wiara w mistyczne moce, przeznaczenie, boski palec wskazujący drogę - nazwijcie to jak chcecie. Nocturnal Ferret zamierza spełnić własną legendę. By dogłębnie zorzumieć tą sentencję (oraz organizatora projektu ) polecam książkę "Alchemik" Paula Coelho - może nie każdy ją pokocha równie mocno jak ja, nimniej jest to inspiracja dzięki której Nocturnal Ferret powstał i której to inspiracji będzie wierny - do końca ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipafantazja.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.musa2010.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl