Nocturnal Ferret

Forum ludzi zjednoczonych w dążeniu do celu :)

Ogłoszenie

Nocturnal Ferret rekrutuje młode duchem i chętne umysłem osoby w swe szeregi! Więcej informacji w dziale O Nas :)

  • Index
  •  » O Nas
  •  » O Nocturnal Ferret słów kilka

#1 2011-02-02 22:34:57

Zethariel

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 22
Punktów :   

O Nocturnal Ferret słów kilka

Witam wszystkich i każdego z osobna!

Nocturnal Ferret, czyli Nocna Fretka w wydumanym pseudo-poetyckim dialekcie, jest projektem mającym na celu stworzenie grupy ludzi zajmującej się programowaniem rozrywki multimedialnej w postaci gier. Początkowe etapy projektu mają na celu zebranie miłośników gier, uzdolnionych mniej lub bardziej w programowaniu/modelowaniu/teksturowaniu/tu wstaw przydatną umiejętność, którzy na tratwie SS NocturnalFerret wyruszą w epicką podróż przez rzeczkę Marzenia, omijając zdradzieckie odnóża Rezygnacji, unikając gwałtownych burz znad Niezgody, w stronę zachodzącego słońca oraz morza Game Developingu.

Dlaczego miałbyś/miałabyś przystąpić do projektu? To pytanie dręczyło mnie od momentu, kiedy pierwsze myśli powędrowały w kierunku tworzenia gier. Nie istnieje tak naprawdę prosta odpowiedź - mogłaby to być ambicja, by zrobić coś większego niż tylko odgrywanie scenariuszy wymyślonych przez innych. Mogłoby to być uczucie potrzeby ekspresji poprzez interaktywne medium, będące książką z ruchomymi obrazkami w której uczestniczy sam gracz. Czysta ciekawość - jak taki projekt skończy, dokąd zajdzie? Moja odpowiedź brzmi - bo chcę pracować przy czymś, co kocham. Przy pasji którą zaraziłem się, zanim jeszcze byłem w stanie poprawnie wykaligrafować wszystkie literki. Przy grach.

Co oferuje mi przyłączenie się do Nocturnal Ferret? Przede wszystkim wsparcie - wielu ludzi nie raz myślało podobnie - "Zacznę robić gry, stanę się sławny i zacznę zarabiać". Jednakże człowiek samotny nie ma zbyt wielkiej motywacji do czynu. W grupie istnieje więź, wspólny Cel do którego można dążyć. Wnosząc swoje umiejętności, osobowość, styl bycia, pomagasz zmienić skromną tratwę w majestatyczny statek, gotowy wypłynąć na szerokie wody rynku gier

Zdaję sobie sprawę, jak wygląda dzisiejsze życie. Zbyt mało czasu na wypoczynek, za dużo stresów w życiu codziennym... Po co mi jeszcze dodatkowe obowiązki? Po co się angażować? Dla przyszłości. Brzmi to banalnie i niepoważnie, szczególnie w tak świeżym stanie projektu. Wszystko zależy od woli i wytrwałości. Poświęcając kilka chwil robiąc coś zyskujemy więcej niż przejmując się czymś godzinami. Każdy krok naprzód skraca dystans - czy jest to tiptopek, czy też monstrualny sus - stawiając je konsekwentnie, osiągnie się cel. I ot, cała natura Nocturnal Ferret. Niezmordowane dążenie ku Game Developingowi, pracy marzeń dla niejednego.

Dlatego też Nocturnal Ferret jest projektem skazanym na sukces - przekuwając silną wolę na czyny możemy pokazać nie tylko innym, ale i sobie, że jesteśmy stworzeni do rzeczy wielkich

Offline

 
  • Index
  •  » O Nas
  •  » O Nocturnal Ferret słów kilka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roleplaycity.pun.pl www.musa2010.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl